Fredi Beleris nuk ndal akuzat/ 12 vjet Goro, 12 vjet indiferencë!!

Politike

Kandidati per Bashkine e Himares, Fredi Beleris, vazhdon cdo dite duke bere publike ate qe ai e quan indiference prej vitesh e bashkiakut aktual Jorgo Goros.

Sot ai ka bere publike shkaterrimin e rrugeve dhe mosmirmbajtjen e tyre kur behet fjale per nje bashki dhe qytet qe pret dita dites turistet.

Postimi i plote:

Këtu shohim ndërhyrjet e specializuara dhe mënyrën e suksesshme që Jorgo Goro trajton çështjet e mëdha apo të vogla të vendit tonë. Si dhe zgjidhja inovative e tyre!
12 vjet Goro, 12 vjet indiferencë!!
Mund të jetë një imazh i Muri Perëndimor dhe teksti që thotë "ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ÎΛΑ GORO. 12 ΧΡΟΝΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑΣ! XIMAPA 14 ΜΑΪΟΥ 2023 ....Αγάζω Δήμαρχο!"
Nuk është foto nga Bagdadi…. Është pika qendrore e Stephanelit në vitin 2023! Linjat e energjisë të varura midis zonës së banuar, rrugëve të papastërta, rrënojave dhe mbeturinave!
Indiferenca 12 vjecare dhe paaftesia 12 vjecare e Jorgo Goros vazhdojne pa dallim ne kurriz te banoreve te perhershem te Himares !!
Mund të jetë një imazh i Santorini dhe teksti që thotë "epra ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΑΛΑ GORO...1 ΧΡΟΝΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑΣ! XIMAPA 14 ΜΑΪΟΥ 2023 ....Αγάζω Δήμαρχο!"
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?