Roland Bejko: Dita sot filloi me skenaristen e publicisten e njohur Natasha Lako, që 2 herë ka qenë e zgjedhur deputete e Partisë Demokratike.

Aktualitet Politike

Roland Bejko: Dita sot filloi me skenaristen e publicisten e njohur Natasha Lako, që 2 herë ka qenë e zgjedhur deputete e Partisë Demokratike.

Përveç suportit për zgjedhjet lokale, Natasha si edhe shumë intelektualë të shquar që kam takuar këto ditë, diskutuam për situatën e Partisë Demokratike.

 

Ne ramë dakort që PD duhet të ringrihet mbi baza të forta morale dhe parimore.

Vetëm keshtu do të ketë një të ardhme të sigurt.

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti që thotë "Roland 36 Bejko VOTO"

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?