“Fitorja në Klos është vendosur nga qytetarët”, Meta: Presin me padurim ndryshimin

Politike

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shprehur optimist për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 14 maj.


Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta a shkruar se ‘qytetarët e Klosit janë duke pritur me padurim për ndryshimin’. Për Bashkinëe Klosit garon kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Bedri Hoxha.

Postimi i plotë i Metës:

Fitorja e Bedri Hoxhës si Kryebashkiak i Klosit është vendosur nga i gjithë komuniteti që me padurim pret Ndryshimin.

 

Vizioni i Bedri Hoxhës, aftësitë e tij të shkëlqyera administruese dhe lidhjet e forta me komunitetin janë garancitë se Klosi do të çlirojë të gjitha potencialet dhe resurset për zhvillim të shpejtë dhe gjithëpërfshirës.

Bashkë🤝Fitojmë!

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?