Ledina Çelo “tërbon” ndjekësit me vallëzimin sensual (VIDEO)

Show Stil/Jetë

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo është duke shijuar disa ditë pushime në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo ka zgjedhur Dubain, si një nga destinacionet më luksoze dhe të frekuentuara në lindjen e mesme.

Ledina publikoi një video, ku shfaqej në ballkonin e hotelit teksa bënte një vallëzim provokues,  ndërsa  mbante veshur një body që i nxirrte në pah linjat tepër tërheqëse.

Në videon e publikuar nga këngëtarja  nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta, por as kriktikat nga ndjekësit.


 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?