Panik në Athinë, një burrë bie në shinat e trenit

Rajoni

Një burrë ra në linjat ISAP në stacionin Agios Nikolaos pasditen e së dielës në Greqi.

Në vendngjarje kanë shkuar 15 zjarrfikës me 5 automjete si dhe një autoambulancë e EKAV-së për të nxjerrë burrin.

Sipas informacioneve nga Zjarrfikësja, burri është pa ndjenja, ndërsa qarkullimi i trenave po kryhet përkohësisht në aksin Pire – Omonia dhe Kifisia – Ano Patisia.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?