Elvana Gjatës i ndodh e papritura në mes të skenës, ndërhyjnë truprojat (VIDEO)

Show Stil/Jetë

Të shumta janë rastet e papritura me të cilat këngëtarët përballen në skenë. Së fundmi edhe këngëtarja Elvana Gjata në një nga koncertet e saj të fundit është vënë para një situate të sikletshme.

 

Një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzojë nga skena.


 

Është dashur ndërhyrja e truprojave që e tërhoqën këngëtaren, e cila si çdo herë është përpjekur që këtë incident ta kalojë me buzëqeshje.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?