Vuçiç shtrohet me urgjencë në spital? Opozita: Ishalla na shikon Zoti edhe të vdesë

Rajoni

Opozita serbe po përhap me shpejtësi lajmin se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç është shtruar me urgjencë në spital dhe gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë.

Përveç këtij lajmi, opozitarët kanë filluar t’i urojnë atij edhe vdekjen. Po, e lexuat mirë! Dragan Vidakoviç, kreu lëvizjes opozitare Serbi-Guerrilla, ka shkruar në Tëitter se ka dëgjuar se Vuçiç është në spital dhe se shpreson se “Zoti do na shikojë”.

“Sapo mora një telefonatë nga VMA, presidentin e sollën me urgjencë. Hera e dytë në 20 ditët e fundit. Këtu e lus Zotin të na shikojë”, shkruan ai.

Ndërkohë, deri më tani nuk ka asnjë reagim nga presidenca dhe nuk dihet nëse lajmi për dërgimin e Vuçiçit është i vërtetë apo jo.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?