Aktualitet

Zhaklin Lekatarit i thyejnë xhamat e makinës gjatë natës

Opinionistja zyrtare e “Big Brother VIP Albania”, Zhaklin lekatari ka rënë pre e një sulmi. Dikush i ka dëmtuar makinën gjatë natës duke i thyer xhamat e makinës.


 

 

Lekatari e kishte parkuar makinën në një nga parkingjet tek stadiumi Dinamo. “JOQ ka sjellë disa pamje nga vendngjarja.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet e nevojshme për zbardhjen e ngjarjes.

 

Ndërkohë dyshohet se sulmi ka ardhur pas debateve të shumta që ajo ka patur me banorë dhe ish-banorë të reality show-t. Lekatari ka aptur gjithashtu edhe shumë ofendime  ekërcënime nga fansat e konkurrentëve për deklaratat e saj.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?