Rama nga Roskoveci: Mjekrroshi i mirë me shokë shumë për të shkuar vetëm përpara

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama pak minuta më parë ka zhvilluar një takim në Roskovec, ku u ka kërkuar qëytetarëve që votën tia besojnë Majlinda Bufit.

Rama ka ndarë edhe një foto nga Roskoveci në rrjetet sociale, ku hsihet me një qytetar me mjekër të bardhë.

“Ka mjekrrosh e mjekrrosh po mjekrroshi i mirë me shokë shumë për të shkuar vetëm përpara” shkruan Rama krah fotos.

Kujtojmë që fushata ka nisur inteniveshit për zgjedhjet e 14 majit, ku kryeministri ka zhvilluar disa takime në qytete të ndryshme, për të prezantuar kandidatët dhe për të kkërkuar nga qytetarët që t’i mbështesin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?