E shtunë, 10 Qershor, 2023

Treni përplas një automjet në Gjermani, ndërrojnë jetë tre të rinjtë

Bota

Tre persona kanë humbur jetën pasi një tren u përplas me një makinë në Gjermaninë Veriore

Bëhet me dije se viktimë i këtij aksidenti të rëndë mbeti, shoferi 22-vjeçar i makinës dhe dy gra që ndodheshin në automjet me të. Përkatësisht të moshës 21 dhe 22-vjeçare.

Ndërsa në tren ndodheshin rreth 38 pasagjerë dhe katër punonjës të hekurudhës,. Ndërkohë u raportua se një person në tren mbeti i plagosur lehtë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?