Partia Republikane zhvilloj takimin elektoral për zgjedhjet e 14 Maj në qytetin e Korcës

Politike
👉Voto Nr4 Partinë Republikane.
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe turmë
🔹Partia Republikane zhvilloj takimin elektoral për zgjedhjet e 14 Maj në qytetin e Korcës, duke kërkuar votën për numrin 4 Partinë Republikane
🔹Mediu bëri thirrje që cdo votë e Partisë Republikane për këshilltarë duhet të jetë dhe votë pët Kandidaten e Opozitës Ledina Alolli.
🔹Lista e Këshilltarëve të Partisë Republikane drejtohet nga Kristi Kocibelli.

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.
Mund të jetë një imazh i 1 person dhe turmë
Mund të jetë një imazh i 2 persona
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?