Bejko: Dita sot filloi mbarë me psikiatrin e njohur Neli Demi, një demokrat i orëve të para!

Aktualitet

Kandidati i PD, Roland Bejko ka ndare me ndjeksit e tij ne rrjetet sociale takimin qe ka pas me mjekun dhe demokratin e njohur Neli Demi.

Postimi i z Bejko:

Dita sot filloi mbarë me psikiatrin e njohur Neli Demi, një demokrat i orëve të para!
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe rrugë
Në takim doktor Neli, më dha këtë mesazh: “Humbja e shpresës sjell ankth, depresion, apati, agresivitet. Ky vend ka humbur shpresën në të ardhmen. Rikthimi i shpresës është një proces i vështirë dhe merr kohë , por këtë gjë nuk mund ta bëjnë individë apo grupime që kanë kontribuar në humbjen e saj”!
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?