Aktualitet

Arrestohet shoferi i kryebashkiakut të Pukës

Ditën e sotme është arrestuar shoferi i kryebashkiakut të Pukës Gjon Gjonaj. Mësohet se Sokol Frroku është ndaluar në Vorë, dhe pasi i është bërë testi i alkoolit, ka rezultuar i dehur.

Ai është ndaluar dhe i është bërë edhe testi i alkoolit, dhe ka rezultuar se ishte i dehur.

Raportohet se po ashtu ka kundërshtuar patrullën e policisë, duke tentuar që të ikë, ndërsa më pas është vënë në pranga.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?