SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Milan mposht Leçen me rezultatin 2-0

Autori i të dy golave ishte Rafael Leao. Portugezi zhbllokoi sfidën në minutën e 40′ dhe në të 75-ën dyfishoi shifrat.

Me këtë 3 pikësh, kuqezinjtë e Piolit i largohen vendit të 6-të duke parakaluar Interin në renditje.

Milani pozicionohet në vendin e 5-të me 56 pikë ndërsa Leçe renditet në vendin e 16-të me 28 pikë.

MILAN 2-0 LEÇE

40′, 75′ Leao

GOLI I DYTË I LEAOS

GOLI I LEAOS

PANORAMASPORT.AL

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?