Rama publikon foto nga darka e iftarit: Ju uroj ditë të mbarë sot në ditën e fundit të muajit të bekuar

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa foto nga mbremja e djeshme , ku nga kryeministria u organizua një darkë tradicionale e iftarit.

E teka ndan foto nga kjo mbrëmje, Rama u uron ditë të mbarë dhe agjërim të pranuar të gjithë besimtarëve sot në ditën e fundit të muajit të bekuar.

“MIRËMËNGJES dhe duke i falënderuar të gjithë miqtë që na dhanë kënaqësinë e Iftarit të mbrëmshëm, ju uroj një ditë të mbarë me agjërim të pranuar të gjithë besimtarëve sot në ditën e fundit të muajit të bekuar” shkruan Rama në postimin e tij.

Kujtojmë që ditën e djeshme Rama ishte i pranishëm në mbrëmjen që u shtrua iftar, pas një pauze të vogël që pati pas ndërhyrjes kirurgjikale në QSUT, tre ditë më parë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?