Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, vritet një person (EMRI)

Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e kësaj të  mërkurë në Shëngjin.

Burime për mediat bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pranë një resorti luksoz në zonën e “Ranës së Hedhun” ku i vrarë ka mbetur biznesmeni Ardian Nikulaj.

Deri më tani nuk dihen detaje të tjera lidhur me ngjarjen, ndërkohë forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë rrethuar të gjithë zonën.

Vijon…

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?