Publikohet FOTO/ Momenti i vrasjes së Ardian Nikulajt

Aktualitet

Në foton e publikuar nga Panorama.al, shihet se Nikulaj është i ulur në tavolinë, teksa autori i veshur me skafandër dhe jelek zbraz armën drejt tij duke e lënë të vdekur në vend.

Ish-kandidat për deputet i PSD në zgjedhjet e vitit 2021, 50 vjeç, është babai i 4 fëmijëve, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e atentatit të kryer ndaj tij.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?