SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Pas daljes nga spitali, Rama shtron iftar (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka shtuar iftar sot në kuadër të agjërimit gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Në tryezën e iftarit janë të ftuar personalitete të të gjitha fushave, që nga imamë, figura ta larta politike, biznesmenë dhe diplomatë të huaj.

Në tryezë është i pranishëm edhe kryeministri Rama, i cili doli nga spitali ditën e djeshme, pas kryerjes së një operacioni.

“MUAJI I BEKUAR

Në Tryezën e Iftarit për më shumë paqe, shëndet, mbarësi dhe njerzillëk pavarësisht besimeve a mosbesimeve, bindjeve a dallimeve

I lehtë e i pranuar agjërimi për të gjithë besimtarët”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?