Dea i futet në dush Kristit (VIDEO)

Show Stil/Jetë

Banorja e “Big Brother Vip” Dea Mishel njihet për raportet miqësore që ka me banorët e tjerë.

Së fundmi bukuroshja është parë shumë e afërt me Kristin, teksa e ka ndihmuar atë të pastronte qafën dhe kokën, pasi e kishte të vizatuar.

Theksojmë se më herët Dea ka thënë se ka tension në momentin kur i afrohet Kristi. Jo vetëm kaq, por në prime-n e kaluar Kristi nominoi Jorin dhe Elvisin duke thënë se nuk dëshiron që Dea të ketë banorë të fortë në nominim.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?