Aksident i katërfishtë në Rrugën e Kombit, një grua dërgohet tek Trauma

Aktualitet
Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e  sotme në “Rrugën e Kombit”.

Si pasojë e aksidentit një grua ka mbetur e plagosur dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

  • Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë për shkaqet e aksidentit.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?