Gazetarët shpërthejnë ndaj Ngjelës: O fëlliqësirë! Të ka lënë mendja

Aktualitet

Përveç komentuesve të cilët e kanë “kryeqëzuar”në rrjetet sociale, kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë edhe nga gazetarë, analistë.

Fillimisht ka reaguar gazetarja Beti Njuma, e cila përmes një postimi në “Facebook”, shkruan se avokatin Ngjela e ka lënë mendja.

Ngjela left the chat ose Avokat të ka ik meNia!”, shkruan Njuma.

Gjithashtu ka reaguar edhe prezentuesi Enkel Demi, i cili shkruan se avokati është rëndë.

“Ky është rëndë…”, shkruan Demi

Po ashtu dhe gazetarja Dasara Karaiskaj ka reaguar mbi këtë deklaratë, duke e quajtur Ngjelën flliqësirë dhe neveri.

“O Spartak Ngjela, o pis! O fëlliqësirë. O neveri. Kaq kisha, faleminderit,” shkruan Dasara.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?