VIDEO/ Jori “tërbon” Luizin me kërcime sensuale dhe bikini, ja si reagon Kiara?

Show Stil/Jetë

Modelja Jori Delli jo pak herë ka spikatur me format dhe paraqitjen e saj ekstravagante gjë e cila ka tërhequr vëmendjen edhe të Luizit.

Jori së bashku me Dean janë shfaqur pranë pishinës me bikini. Luizi teksa qëndron pranë Kiarës komenton format “bombastike” të Jorit.

Luizi: Trup perfekt ka, por është pak e dobët! (Duke mos ia ndarë sytë modeles e cila vazhdon ta joshë këngëtarin shkodran).

Kiara e ka kaluar këtë moment të sikletshëm me një buzëqeshje ku pranon se Jori e ka trupin e rregullt.

Lajme të lidhura

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?