“Bashkë për SHQIPËRINË”: Ky është mesazhi i Republikanëve.

Politike

👉BASHKË për SHQIPËRINË:
Ky ështl mesazhi i Republikanëve.
🔹Republikanët hapën fushatën dje në Tiranë , në një takim të bukur me të rinj dhe të reja.
🔹Duke kërkuar votat për Nr 4 PR dhe cdo votë për Nr 5 Belind Këllicin për kryetar bashkie.
🔹Albi, Famela, Senti, Djana, Donaldi, Mikaela, Marashi, Arbeni, Aleksandri e shumë të tjerë këshilltarë të PR në mbështetje të Belind Këllicit i cili ju bashkua takimit të Republikanëve në Tiranë.
🔹Bashkë për një Tiranë të jetueshme, bashkë për Shqipërinë Europiane.
#partiarepublikane #BelindKëllici #bashkëfitojmë🇦🇱 #tiranaalbania #opozita

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?