Takohen ‘krushqit’, i ati i Kiarës dhe motra e Luizit darkojnë bashkë

Show Stil/Jetë

Motra e Luiz Ejllit, Ina, që prej ditës së djeshme ndodhet në Tiranë, ku dhe ka lënë të kuptohet që do të ketë dhe një suprizë për vëllain e saj.

Gjithashtu ajo ka treguar se është takuar edhe me babain e Kiarës me të cilin ka konsumuar dhe një darkë.

Përmes një postimi në “Instagram”, Ina ka theksuar sërish se do të vijojë të qëndrojë në Shqipëri pasi ka shumë supriza.

“Gëzuar për Kiarën dhe Luizin. Faleminderit familja Tito për mirëkuptimin e dhuruar! Arbeni, babai i Kiarës dhe unë ndodhemi në Tiranë, për një darkë ku më ka ftuar. Babai i Kiarës do iëk nesër, unë do të rri për shumë surpriza”, shkruan Ina Ejlli

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?