Politike

Roland Bejko takim me demokratët e Vaqarrit, dega 15 në Tiranë.

Kandidati i PD Roland Bejko takim me demokratë të Vaqarrit.


 

Postimi i plotë

Vijojmë takimet me demokratët e Vaqarrit, dega 15 në Tiranë.

Gjatë mbledhjes, ju thashë se: në këto zgjedhje, përballja jonë është me të majtën, jo me atë pjesë, që ka qenë me ne, ndërsa tani për interesa personale po fuqizon Ilir Metën.

Mund të jetë një imazh i 9 persona

Ne aleancën e kemi me njerëzit e thjesht të Tiranës, që po përballen me vështirësitë që vijnë si nga bashkia por edhe kryeministri.

Mund të jetë një imazh i 11 persona

Nga takimi banorët shprehën shqetësimin për problematikat që lidhen me infrastrukturën, që ju dëmton biznesin dhe jetesën e përditshme.

 

Unë ju premtova se çdo shqetësimin i tyre, do të përfshihet në programin e skuadrës tonë që do të publikohet këto ditë, dhe do ofrojë zgjidhje për shumë probleme të Tiranës.

Mund të jetë një imazh i 10 persona

#VotoRolandBejko #ZgjidhteArdhmen #ZgjidhPartineDemokratike #Demokatëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

Mund të jetë një imazh i 9 persona dhe turmë

Mund të jetë një imazh i 6 persona

Mund të jetë një imazh i 12 persona dhe redaksi

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe mjekër

Mund të jetë një imazh i 4 persona

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?