Xhaka sherr me Alexandre-Arnold, Salah humbet penallti (VIDEO)

Sport

Granit Xhaka është protagonist si gjithmonë edhe me ndonjë sherrr në fushën e lojës. Në pjesën e parë të duelit që po fitohet 2-1 nga Arsenali, ai ka pasur mosmarrëveshje me Trent-Alexander Arnold dhe nis konfliktin. Ndëshkohen me kartonë të verdhë të dy futbollistët.

Në minutën e 53-të ndërkohë Salah humbi një penallti, duke e dërguar topin jashtë kuadratit të portës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?