Pasi kryen marrëdhënie në“Big Brother VIP”, ish-banorja i jep fund lidhjes me këngëtarin

Show Te tjera
Si duket marrëdhënia romantike e lindur brënda shtëpisë më të famshme në Brzail “Big Brother Vip, mes Kej Alvesh dhe Gustavo Benedetit ka marrë fund jashtë shtëpisë.


Sipas mediave të huaja thuhet se volejbollistja u detyrua t’i jepte fund aventurës së saj për shkak të një problemi që kishte ndodhur jashtë shtëpisë dhe duket se jashtë saj ka përfunduar dhe romanca me këngëtarin e njohur.

Brenda shtëpisë së Big Brother Kej dhe Gustavo jetuan dashurinë e tyre duke dhënë shpresa se ajo do të vijonte po e njëjtë edhe jashtë shtëpisë.

Mirëpo, si duket planet e tyre për të ardhmen nuk funksionuan duke i dhënë kështu fund lidhjes së tyre.

Ishte vetë Alvesh e cila ka konfirmuar se mes tyre nuk ka më asgjë dhe se secili është fokusuar në jetën e tyre.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?