“Dua të dal nga Big Brother”, nuk e përballoj dot më…

Show

Në nominim është Lorenci, Kiara, Efi, Qetsori dhe Gerti. Mirëpo Lorenci, në një moment kur e ka parë vetëm Luizin i ka thënë se ka vendosur të largohet sot dhe e ka lajmëruar edhe Vëllain e madh.

Kur Luizi e ka pyetur pse ai i ka thënë: “Se përballoj dot, kam si ankth dua thjesht me dalë.”

“S’mundem më. U bë gjithë kjo kohë nuk mësohem dot”, ka vazhduar ai.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?