Roland Bejko takim me demokratë të degës nr 6 në Kombinat (FOTO)

Politike

Kandidati i PD  për Bashkinë e Tiranës,Roland Bejko, ka zhvilluar një takim me demokratë të degës nr 6 në Kombinat.

Postimi i plotë:

Sot në një takim me demokratët e degës 6 në kombinat. Një pritje e ngrohtë nga qytetarët e shumtë, siç e tregojnë edhe fytyrat e qeshura të tyre, ashtu siç do të jetë edhe 14 maji për Tiranën dhe Partinë Demokratike

#zgjidhteardhmen #zgjidhpartinedemokratike

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?