ELONA GURI: Vazhdojmë në Tiranë duke shkuar tek çdo biznes për t’i dorëzuar projektin e shkëlqyer të Belind Këlliçi-t

Politike
ELONA GURI: Vazhdojmë në Tiranë duke shkuar tek çdo biznes për t’i dorëzuar projektin e shkëlqyer të Belind Këlliçi për mbështetjen e sipërmarrjes private.
Mund të jetë një imazh i 2 persona
Projekti është pritur shumë mirë dhe pjesmarrja në zgjedhje do të jetë masive për të bërë ndryshimin!
Për ne Tirana nuk është vetëm Sheshi Skënderbej apo Bulevardi i Kryeministrisë, ku rrijnë Rilindasit.
Mund të jetë një imazh i 4 persona
Koalicioni jonë “Bashkë Fitojmë” ka gati zgjidhje konkrete që do të përmirësojnë jetesë e qytetarëve në Njësinë 4, në Dajt, Astir, Laprakë, Balduksh dhe deri në skajin më të largët të territorit të Bashkisë Tiranë.
Mund të jetë një imazh i 3 persona
Pas 14 Majit do tregojmë se mund t’i jepet fund shpopullimit, duke ofruar një Bashki që përkujdeset, nga kryetari, tek këshilltarët bashkiakë e zyrtarët më të fundit, për mirëqenien e çdo banori të Tiranës, pavarësisht pozitës ekonomike apo përkatësisë politike.
Në 14 Maj fiton Tirana! #BashkëFitojmë ✌️🇦🇱
Mund të jetë një imazh i 6 persona
Mund të jetë një imazh i 10 persona
Mund të jetë një imazh i 7 persona
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?