Meta: Më 14 maj do të fitojmë në Shkodër

Politike

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shprehur optimist për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 14 maj.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta ka ndarë një video nga Shkodra, bashkë me kryebashkiakun Bardh Spahia, ku shkruan se më 14 maj shkodranët do i japin fitore koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’.

Postimi i plotë:

 

Ashtu siç isha plotësisht i bindur kur firmosa si President dekretin e zgjedhjeve të 6 Marsit, të njëjtën bindje dhe besim kam tek fitorja e jashtëzakonshme, frymëzuese e Shkodrës më 14 Maj me Kryebashkiakun Bardh Spahia.

 

Besimplotë për vlerat dhe dashurinë që qytetarët shkodranë kanë për lirinë, demokracinë dhe dinjitetin njerëzor.

Bashkë🤝Fitojmë!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?