Bota

I mituri qëllohet pesë herë me armë zjarri nga polici në makinë

Një 17-vjeçar amerikan ka humbur jetën pasi është qëlluar pesë herë me armë zjarri nga një oficer policie në SHBA.

I mituri, Dalaneo Martin ishte duke fjetur brenda një makine të vjedhur kur oficerët hapën derën fshehtas dhe hynë brenda saj për ta arrestuar. Kamerat e sigurisë në trupin e policit tregon se i dyshuari, në panik e sipër largohet me shpejtësi me një oficer në sediljen e pasme.

Download

Pasi i thotë të ndalojë, oficeri hap zjarr ndaj adoleshentit nga pas duke e qëlluar fatalisht 5 herë.

https://videosh.duckdns.org/YouPHPTube/video/573/policia-amerikane-qellon-me-arme-nje-17-vjecar-me-ngjyre-i-mituri-s-iu-bind-urdherit-te-oficerit-nena-e-adoleshentit-te-hetohet?channelName=Shqiptarja1
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?