Macja futet në xhami dhe i hidhet në sup imamit gjatë namazit (VIDEO)

Bota

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një xhami në Algjeri. Teksa besimtarët po falnin namazin, një mace futet vjedhurazi brenda në xhami dhe më pas i hidhet në sup imamit Sheik Walid Mahasa.


Pamjet u bënë shumë shpejt virale në rrjet. Siç shihet edhe në videom imami nuk është shqetësuar aspak nga veprimi i maces, por e ka ledhatuar atë në supin e tij dhe përfundoi ritualin.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?