Gazetarja i lutet Metës: “Ju lutem mos bëni dhe ju një podcast” (VIDEO)

Aktualitet

Gazetarja e njohur Fatma Haxhialiu ka rastisur në një lokal me kreun e Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Gazetarja nuk ka nguruar që të shkojë pranë Metës dhe t’i bënte atij një kërkesë të papritur. Teksa ka folur për pogdastet që ka njoftuar se do hapë kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha, ajo i ka kërkuar Metës që mos hap edhe ai një të tillë.

Pjesë nga biseda:

Fatma: Ju lutem mos bëni dhe ju një podgast. Më premtoni se s’do të ketë nga ju një podcast?

Meta: Do të përpiqem

Fatma: Jo do të përpiqem, ma garantoni

Meta: Do të përpiqem të përmbahem, por për Monikën nuk ta garantoj

Fatma: Monikën nuk ka gjë, ja kemi falur se e duam. Nga ju nuk ka një podcast?

Meta: Do të përpiqem, por nuk ta garantoj

Po ashtu një foto nga ky takim ka postuar dhe Meta në rrjetin e tij social, ku shkruan “mirë mëngjes nga unë dhe Fatma, e cila papritur më pyeti për podcastet. Unë i fola për Ndryshimin e madh të 14 Majit!”.


 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?