Flutura Açka poston foto me kandidatin e Tiranës Roland Bejkon

Aktualitet Politike

Deputetja e PD, Flutura Açka ka ndarë një foto me kandidatin e PD të grupit Alibeaj për bashkinë e Tiranës, Roland Bejko.

E teksa poston foton, Açka shkruan se tani më shumë se kurrë të djathtët e kanë detyrim historik me u dje si të tillë dhe me votuar për të djathtën.

Postimi i Açkës:

Një kafe me Roland Bejko

Kandidati i Partisë Demokratike, Tiranë

Sepse të djathtët e kanë – tani më shumë se kurrë! – detyrim historik:

me u ndie të djathtë

me frymu të djathtë

me votu n’të djathtë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?