SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Konventa Ndërkombëtare e Turizmit, Rama: Do diskutohet promovimi i Shqipërisë si…

Pjesëmarrës nga 38 vende të botës do të mbërrijnë nesër në Tiranë, për të marrë pjesë në Konventën Ndërkombëtare të Turizmit.

Kryeministri Edi Rama, përmes një statusi në rrjetet sociale thotë se do të diskutohet një platformë për promovimin e Shqipërisë si një destinacion i ri turistik i Mesdheut.


 

“Mirëmëngjes, dhe me Konventën Ndërkombëtare të Turizmit që nis nesër në Tiranë, në bashkëpunim të veçantë me Organizatën Botërore të Turizmit, ku do të mblidhen pjesëmarrës nga 38 vende të botës, në një platformë diskutimi e promovimi për Shqipërinë si destinacion i ri turistik i Mesdheut, ju uroj të diel të paqtë”, shprehet kryeministri Edi Rama.

https://www.facebook.com/watch/?v=242383198151540

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?