Këlliçi ka zhvilluar një takim me banorë të Kasharit.

Aktualitet Politike

Kandidati opozitës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me banorë të Kasharit.

A mund të ketë sot një qytet prej 70 mijë banorësh pa çerdhe? Pa një kopsht? Pa një shkollë? 🤔

Kashari me 70 mijë banorë nuk ka asnjë nga keto sherbime. Duhet ndryshim. 🫵🏻

Transport publik falas, ulje taksash e tarifash dhe vemendje për qytetarët e Tiranes, kudo njësoj. 🫶🏻

#TransportiPublik #ModernDheFalas #BashkëFitojmë #BelindKëlliçi #Tirana

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?