Sulmohet brutalisht në palestër, dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)

Art Bota

Në rrjet po qarkullon një video ku reperi Tekashi ‘6ix9ine’ sulmohet brutalisht nga një burrë teksa reperi përpiqet të mbrohet duke mbuluar fytyrën.

Mediat e huaja raportojnë se ngjarja ka ndodhur në një palestër në Florida. Ai është dërguar me urgjencë në spital për të marrë mjekimet.

Avokati i ‘6ix9ine’, Lance Lazzaro tha se reperi ishte brenda saunës të martën në një palestër kur krejt papritur ai u sulmua nga të panjohurit. Stafi i palestrës dëgjoi zhurmën dhe njoftoi menjëherë një menaxher. Më pas në vendngjarje u thirrën policia dhe EMS dhe ai u transportua në spital me ambulancë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?