VIDEO / Plas sherri mes vajzave në “Përputhen”: “Kujdes me mu se t’i thej gishtat!”

Show

Gisela dhe Briki janë dy nga konkurrentet në emisionin “Përputhen”, ku djem dhe vajza mblidhen për të gjetur shpirtin binjak.

Megjithatë, jo gjithmonë dashuria triumfon, sidomos kur në mes futen interesa të përbashkëta.

Së fundmi Disela dhe Briki janë përplasur fizikisht me njëra tjetrën, për shkak se Briki doli në takim me Artjonin.

“Këto okej, kujdes me mua. Kujdes me mua, se t’i thej gishtat”, i thotë ajo

thotë ajo teksa debatojnë.

VIDEO:

AMA me sa duket fle në atë orë dhe nuk sheh gjë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?