“Terbohen” Olta dhe Dea, të dehura me alkool shkëmbejnë puthje në buzë dhe këmbë

Show Stil/Jetë

Mbrëmjen e djeshme gjatë primes një nga suprizat që u bë ishte pikërisht suita e rezervuar për Oltën dhe një nga banorët që ajo përzgjodhi, Dean.

Pas mbarimit të prime-s ashtu si dhe e do tradita banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë ku dhe e tepëruan paska me alkoolin.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.


 

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, por vajzat e kaluan me të qeshur.

 

Total 2 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?