Rama mesazh besimtarëve bektashinj: Uroj që pranvera të çelë në zemrat tuaja

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një urim për besimtarët bektashinj në ditën e Sulltan Nevruzit.


Rama ka postuar një foto, teksa u uron që pranëvera të çelë ne zemrat e cdo besimtari.

“MIRËMËNGJES  dhe në festën e Sulltan Nevruzit, uroj që pranvera të çelë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite të bekuar” shkruan Rama në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?