Luiz Ejllit i mbyllin faqen e Instagramit me më shumë se 600 mijë ndjekës

Show Stil/Jetë

Ditën e djeshme një ndryshim të papritur pësoi “Instagrami” i banorit të shtëpisë së Big Brother Vip, Luiz Ejllit. Profili i të cilit që prej nisjes së reality shoë-t kishte mbledhur mbi 600 mijë ndjekës papritur iu ndryshua emri nga Luiz Ejlli në emrin e motrës së knëgëtarit, Ina Ejlli.

Pasi në këtë luftë për imazhin e këngëtarit secili dha versionin e tij, sot Instagramit të Luizit iu dha goditja përfundimtare.

Faqja e tij e Instagramit me më shumë se 600 mijë ndjekës nuk ekziston më pasi i është mbyllur.


 

Nuk dihet nëse ky vendim është marrë nga motra dhe familjarët e tij, apo nga sulmet për t’i vjedhur profilin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?