ENKELEJD ALIBEAJ: Gëzuar nga mot Sulltan Novruzin!

Aktualitet
ENKELEJD ALIBEAJ: Sulltan Novruzi, kjo ditë e bekuar, sjelltë për çdo shqiptar e për çdo familje veçse të mira dhe shëndet!
Ndaj për të gjithë besimtarët bektashinj, dhe këdo që gëzon bashkë me ta, Gëzuar nga mot Sulltan Novruzin!
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?