Rama ndan foton: Drejt finalizimit linja e furnizimit me ujë 24 orë në Burrel

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një foto nga punimet që po bëhen në Burrel për furnizmin me ujë për gjatë gjithë ditës.

Kreu i qeverisë ka ndarë pamje nga punimet dhe shkruan se shumë shpejt finalizohet linja e furnizimit me ujë 24 orë në Burrel.

“Drejt finalizimit linja e furnizimit me ujë 24 orë në Burrel” shkruan Rama në postimin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?