SPRINT NEWS ALBANIA

ShowTe tjera

Të tre në nominim, ja kush u largua nga Big Brother

Një nga nominimet më të forta ka qenë sonte në Big Brother VIP.

Mes Luizit, Armaldos dhe Kristit është maestro që ka lënë shtëpinë e madhe duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Edhe pse ka një “shanc” për t’u kthyer me biletën e kthimit, Armaldo është shprehur se nuk do që ta marrë pasi nuk dëshiron të rikthehet më.

Kujtojmë që ka qenë një lojë e Luizit që ka çuar në nominim Armaldon dhe Kristin, pasi të tre u futën në një ambient që nuk kishte kamera çka bëri që vëllai i madh t’i dënonte duke i çuar në nominim.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?