Vasili: “Bashkë fitojmë!”/ Me votën e 14 majit do rrëzohet mafia e pushtetit

Politike

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili në një reagim në ‘Facebook’ theksoi se koalicioni ‘Bashkë Fitojmë’ nuk do të përkulet para betejës kundër padrejtësisë.

Mes të tjerash ai u shpreh optimist se me votën e 14 majit do rrëzohet mafia e pushtet.

MESAZHI I VASILIT
‼️BASHKË FITOJMË !!
Sot :
• BASHKË vuajme grabitjen rilindjes.
• BASHKË vuajme plaçkitjen e pronave tona.
• BASHKË vuajme çmimet e rritura shkaterrimtare te qeverise dhe oligarkeve.

• BASHKË vuajme shpopullimin e familjeve tona.
• BASHKË vuajme arrogancen dhe padrejtesine e perditshme te qeveritareve bandite.
Ndaj sot:
• BASHKË ngrihemi te gjithe ne kembe kunder plaçkitjes rilindase.
• BASHKË protestojme fort dhe pa kthim kunder kryeministrit dhe qeverise se korruptuar gjer ne palce.
• BASHKË nuk perkulemi ne betejen tone kunder padrejtesise, qe godet njeriun e thjeshte dhe mbron hajdutet e qeverise
• BASHKË mbrojme familjet dhe femijet tane
• BASHKË votojme per rrezimin e mafies ne pushtet.
dhe…
🔵🔴 BASHKË FITOJMË !!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?