AktualitetEkonomi

Herjola Spahiu, CEO e NOA-s flet mbi situatën aktuale dhe inflacionin në vend. (VIDEO)

E ftuar në emisionin Sintezë, në Scan TV , Zj. Herjola Spahiu, CEO e NOA-s foli mbi situatën aktuale dhe inflacionin në vend.
Zj. Spahiu në fjalën e saj cilësoi ndikimin e krizës në ekonomi, qendrueshmërinë e politikave tona fiskale e monetare në situatë të tilla, si edhe lidhjen e tyre të drejpërdrejtë me prodhimin në vend.
Për tu informuar më gjerësisht ju ftojmë të ndiqni videon:
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?