Rama poston pamjet nga Bupqi i rilindur

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka filluar me pamje nga Bupqi.

Në llogarinë e tij në “Facebook”, Rama ka postuar pamje nga Bupqi i rilindur pas tërmetit të nëntorit në vitin 2019.

“MIRËMËNGJES

dhe nga Bubqi i rilindur pas rrënimit, tashmë edhe me godinën që do të ofrojë të gjithë shërbimet publike, si edhe me shkollln e re, palestrën e amfiteatrin aty pranë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.


 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?