Rama në Elbasan për Ditën e Verës, shoqërohet nga Gjiknuri dhe Kushi

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur ditën e sotme në Elbasan me rastin e Ditës së Verës.

Ai është shoqëruara nga ministrja e Arsimit, Evis Kushi, Sekretar i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri dhe kryetarin e Bashkisë së Elbasanir, Gledian Llatja.

Rama është takuar me disa prej qytetarëve të cilët janë mbledhur në Elbasanit për të festuar, teksa disa e kanë ndaluar kreun e qeverisë për të bërë edhe foto.


Siç shihet edhe në foto e mëposhtme me qindra qytetaarë janë mbledhur në qendrën e Elbasanit. Tashmë është bërë një traditë që çdo vit për 14 mars politikanët vizitojnë qytetine  Elbasanit që është simboli i kësaj feste.

   

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?