Nikolla uron festën e Ditës së Verës/ “T’i përkushtohemi fëmijëve e të moshuarve

Aktualitet

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla iu është bashkuar urimeve për festën e Ditës së Verës.

Në një mesazh në Nikolla thekson rëndësinë e ndihmës ndaj të moshuarve apo dhe mundja e së keqes.


“Erdhi Dita e Verës!
Gëzimi i afrimit të stinës së bukur shtohet kur bashkarisht sfidojmë vështirësitë, duam më shumë njeri-tjetrin, u përkushtohemi fëmijëve, mbështesim të moshuarit, ndihmojmë nevojtarët, mundim të keqen, lehtësojmë triumfin e të mirës dhe jetojmë në paqe me njeri-tjetrin, njerëzit që na rrethojnë dhe natyrën.
Ju uroj të gjithëve një stinë të bukur, plot jetë e gëzime!”, pohon në urimin e saj Nikolla.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?